WordFlyers: SkillBuilders7Free

Android için Dil Eğitim Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 47 MB
  • Version 1.0.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Blake eLearning Pty Ltd
Android işletim sistemini kullanan cep telefonları ve tabletler için tasarlanan WordFlyers: SkillBuilders7Free uygulaması ile öğrencilerin dil bilgisi eğitimine yararlı olacak tüm bilgileri içeren dersleri görecek ve heyecanlı bir dünya turuna çıkmış olac

Android işletim sistemini kullanan cep telefonları ve tabletler için tasarlanan WordFlyers: SkillBuilders7Free uygulaması ile öğrencilerin dil bilgisi eğitimine yararlı olacak tüm bilgileri içeren dersleri görecek ve heyecanlı bir dünya turuna çıkmış olacaksınız.

Okuldaki dil derslerine katkı sağlaması için tasarlanmış bu uygulama sayesinde öğrenciler kendi dil becerilerini geliştirecek ve dil bilgilerinin hangi seviyede olduğunu öğrenmiş olacaklar. Kendilerini sınayacakları 1350 okuryazarlık faaliyetleri, 270 ücretsiz okuma yazma faaliyeti ile tüm dünyayı ayaklarına getirecek bu uygulama ile ingilizce öğrenmek daha keyif verici bir hal alacak. 

Her öğrenci için bireysel izleme bulunan bu uygulama sayesinde yaptıkları sınav ve etkinlikleri öğretmenlerine ya da velilerine mail olarak atarak nele yaptıklarını kanıtlayabilecekler. Dile ait imla bilgisi, kelime, grup ve daha bir çok etkinlik ve uygulama içerisindeki küçük oyunlar ile hiç sıkılmadan keyifli bir dil öğrenme programı uygulayabilecekler. 

WordFlyers: SkillBuilders7Free indir